Wilamowice Bestwina Czechowice-Dziedzice Jasienica Jaworze

Członkowie LGR

Struktura Stowarzyszenie RLGD opiera się na partnerstwie trójsektorowym, w skład, którego wchodzą przedstawiciele sektora publicznego, społecznego i gospodarczego, w tym mieszkańcy z obszaru objętego LSR. 

1. Gmina Jasienica 
2. Gmina Bestwina 
3. Gmina Wilamowice 
4. Gmina Czechowice-Dziedzice 
5. Gmina Jaworze 
6. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej 
7. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna  „Zwycięstwo” 
8. Paweł Myrczek 
9. Małgorzata Hess 
10. Dariusz Barański 
11. Karol Szramek 
12. Tadeusz Urbański 
13. Tadeusz Gruszczyk 
14. Artur Bylok 
15. Krzysztof Wypiórkiewicz 
16. Stanisław Kołoczek 
17. Adam Pokładnik 
18. Kazimierz Rosner 
19. Izabela Maroszek 
20. PHU „Krybex” 
21. Stowarzyszenie Wędkarskie Kaniowski Karp Królewski 
22. Łukasz Maroszek 
23. Jerzy Żaczek 
24. Mirosław Carbol 
25. Andrzej Śliwka 
26. Bożena Domasik 
27. Spółdzielnia Produkcyjna i Usług Rolniczych Wilamowice 
28. Marian Nowak 
29. Marcin Jonkisz 
30. Stowarzyszenie Rodziców i Osób Niepełnosprawnych „Wsparcie” 
31. Katarzyna Kacorzyk 
32. Jarosław Niemczyk 
33. Tadeusz Firganek 
34. Krzysztof Kraus 
35. Tomasz Kłoda 
36. Dariusz Jopek 
37. Edyta Nycz 
38. Stanisław Nycz 
39. Agata Jonkisz 
40. Mirosława Kraus
41. Marek Pająk 
42. Marcin Chmielniak 
43. Józef Wróbel 
44. Bolesław Mika 
45. Marek Cieślik 
46. Maria Hoffmann 
47. Jerzy Adamowicz 
48. Przemysław Góra 
49. Antoni Góra 
50. Tomasz Szlosarczyk 
51. Zbigniew Ślosarczyk 
52. Jan Kraus 
53. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna  Wyzwolenie 
54. Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Grodziec Śląski 
55. Aleksander Ślosarczyk 
56. Adam Kluka 
57. Elżbieta Jonkisz 
58. Mateusz Kubik 
59. Adam Orłowski 
60. Joanna Czernek-Jonkisz 
61. Franciszek Szabelski 
62. Stanisław Czechowski 
63. Krzysztof Donocik 
64. Adam Kłaptocz 
65. Andrzej Pucka 
66. Tomasz Nycz 
67. Małgorzata Bereza 
68. Andrzej Skrzypek 
69. Cecylia Słowik 
70. Krzysztof Rosner 
71. Romualda Bylok 
72. Andrzej Sowa 
73. Danuta Kożusznik 
74. Michał Michalski 
75. DMB TOOLS Daniel Bohucki 
76. Justyna Majerska-Sznajder

77. Paweł Kamiński

78. Bartłomiej Fajfer

79. Jarosław Gawlas

« powrót

Kontakt

Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina

43-382 Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 81

tel.: 33 100 08 38
fax: 33 105 57 35
kom.: 725 449 170

e-mail: biuro@bielskakraina.pl

Aby otrzymywać informację o najważniejszych wydarzeniach wpisz poniżej swoje imię, nazwisko i adres email.