tel. 33 810-57-35 | 725-449-170 e-mail: biuro@bielskakraina.pl
biuro czynne: pon. – śr. 7:00-15:00, czw. 7:00-17:00, pt. 7:00 – 13:00

-A A A+

Członkowie LGR

Struktura Stowarzyszenie RLGD opiera się na partnerstwie trójsektorowym, w skład, którego wchodzą przedstawiciele sektora publicznego, społecznego i gospodarczego, w tym mieszkańcy z obszaru objętego LSR. 

  1. Gmina Jasienica 
  2. Gmina Bestwina 
  3. Gmina Wilamowice 
  4. Gmina Czechowice-Dziedzice 
  5. Gmina Jaworze 
  6. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej 
  7. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „Zwycięstwo” 
  8. Paweł Myrczek 
  9. Małgorzata Hess 
  10. Dariusz Barański 
  11. Karol Szramek 
  12. Tadeusz Urbański 
  13. Tadeusz Gruszczyk 
  14. Artur Bylok 
  15. Krzysztof Wypiórkiewicz 
  16. Stanisław Kołoczek 
  17. Adam Pokładnik 
  18. Kazimierz Rosner 
  19. Izabela Maroszek 
  20. PHU „Krybex” 
  21. Stowarzyszenie Wędkarskie Kaniowski Karp Królewski 
  22. Łukasz Maroszek 
  23. Jerzy Żaczek 
  24. Mirosław Carbol 
  25. Andrzej Śliwka 
  26. Bożena Domasik 
  27. Spółdzielnia Produkcyjna i Usług Rolniczych Wilamowice 
  28. Marian Nowak 
  29. Marcin Jonkisz 
  30. Stowarzyszenie Rodziców i Osób Niepełnosprawnych „Wsparcie” 
  31. Katarzyna Kacorzyk 
  32. Jarosław Niemczyk 
  33. Tadeusz Firganek 
  34. Krzysztof Kraus 
  35. Tomasz Kłoda 
  36. Dariusz Jopek 
  37. Edyta Nycz 
  38. Stanisław Nycz 
  39. Agata Jonkisz 
  40. Mirosława Kraus
  41. Marek Pająk 
  42. Marcin Chmielniak 
  43. Józef Wróbel 
  44. Bolesław Mika 
  45. Marek Cieślik 
  46. Maria Hoffmann 
  47. Jerzy Adamowicz 
  48. Przemysław Góra 
  49. Antoni Góra 
  50. Tomasz Szlosarczyk 
  51. Zbigniew Ślosarczyk 
  52. Jan Kraus 
  53. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wyzwolenie 
  54. Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Grodziec Śląski 
  55. Aleksander Ślosarczyk 
  56. Adam Kluka 
  57. Elżbieta Jonkisz 
  58. Mateusz Kubik 
  59. Adam Orłowski 
  60. Joanna Czernek-Jonkisz 
  61. Franciszek Szabelski 
  62. Stanisław Czechowski 
  63. Krzysztof Donocik 
  64. Adam Kłaptocz 
  65. Andrzej Pucka 
  66. Tomasz Nycz 
  67. Małgorzata Bereza 
  68. Andrzej Skrzypek 
  69. Cecylia Słowik 
  70. Krzysztof Rosner 
  71. Romualda Bylok 
  72. Andrzej Sowa 
  73. Danuta Kożusznik 
  74. Michał Michalski 
  75. DMB TOOLS Daniel Bohucki 
  76. Justyna Majerska-Sznajder
  77. Paweł Kamiński
  78. Bartłomiej Fajfer
  79. Jarosław Gawlas
  80. Józef Wardas
  81. PZW Koło Jasienica